شرکت صنعتگران فجر فعالیت خود را از سال 82 در زمینه  نصب و خدمات پس از فروش تجهيزات درب هاي اتوماتيك از قبيل جك هاي پاركينگي و كركره هاي رول آپ و درب هاي اتوماتيك شيشه اي  و سيستم هاي هوشمند خانگي و صنعتي آغاز كرد ، در سال 92 مديران اين شركت با ثبت شركت جديد داتيس دژ  فعـاليت خود را در زمينه بازرگاني و مهندسي گسترش داده و با اخذ نمايندگي انحصاري شركت توسك اتريش اقدام به عرضه،  نصب و خدمات پس از فروش محصولات آن شركت در بازار ايران نموده اند.


شركت توسك يكي از برترين برندهاي جهان در زمينه اتوماسيون درب و پنجره از نظر كيفيت مي باشد و كـليه محصولاتش دركارخانجات اين شركـت در اتحاديه اروپـا و با رعايت بــالاترين استانداردها تـوليد شده و با توجه به كـيفيت بسيـار بـالاي  محصولات، شـركت توسك اتریش محصولاتش را با 3 سال گارانتي ( 5 سال گارانتی برای بعضی محصولات خاص ) عرضه می نمايد . شرکت داتیس دژ نیز این افتخار را دارد که کلیه محصولات توسک ارائه شده توسط این شرکت را بمدت 3 سال (36 ماه) در ایران گارانتی نماید .

 

 امروز با تکیه بر دانش روز و تجربیات موفق خود و ارائه بهترین محصولات و خدمات ، سیستمی کامل را در زمینه اتوماسیون خانگی، تجاری و صنعتی  به مصرف کنندگان و همکاران محترم خود در سراسر کشور ارائه می دهيم.